اینستاگرام
Takfam_sinateb
تلگرام
takfamsinateb@
واتس آپ
09192488233
تماس

دستگاه ایرکامپرشن

air Compression recovery

دستگاه ایرکامپرشن مخصوص ریکاوری بدن طراحی شده است. ریکاوری و ماساژ بعد از یک تمرین ورزشی سخت می تواند از خسگی و آسیب های عضلانی جلوگیری کند. تمام ورزشکاران حرفه دنیا بدون ریکاوری مناسب تمرین خود را تمام نمی کنند. امروز می خواهیم یکی از روش های ریکاوری به روز دنیا را به شما معرفی کنیم.تکنولوژی ریکاوری با استفاده از هوای فشرده. البته این نکته هم نباید فراموش شود که ریکاوری صرفا مخصوص انتهای تمرین های ورزشی نیست و بسیاری از ورزش کاران قبل از ورزش سنگین ریکاوری و ماساژ انجام می دهند تا از آسیب های احتمالی حین ورزش جلوگیری کنند.

 این دستگاه متشکل از یک کنترل یونیت و لباس¬های مخصوص می باشد. این نوع سیستم از هوای فشرده با هدف ریکاوری استفاده می کند. لباس ها نواحی پا، شکم، باسن و بازوها را پوشش داده و در سایزها و قطرهای مختلف موجود می باشند. همچنین تعداد zone ها در مدل های مختلف بین 4 تا 8 متغییر می باشد.

شرکت انگلیسی Optima Sport یا به اختصار OS این محصول ریکاوری را تولید و به بازار عرضه کرده است. کیفیت و کارایی محصول با توجه به سوابق درخشان این شرکت ثابت شده است. مدل Ultima k8 به عنوان بهترین مدل این دستگاه معرفی شده است. اگر شما هم قصد این محصول را دارید. برای مجهز کردن باشگاه و مجموعه ورزشی خود به این دستگاه ریکاوری با مشاورین ما در ارتباط باشید. ما می توانیم بین این محصول و محصولات مشابه با مشاوره حرفه ای بهترین اتاق ریکاوری و ماساژ را برای شما مجهز کنیم.

 

ویژگی ها:

• برنامه های مختلف برای کاربردهای متنوع

• خاموش و روشن کردن zone ها

• قابلیت کنترل از راه دور

• اتصال بسیار سریع و آسان لباس به دستگاه

• قابلیت استفاده از زیپ جانبی برای تنظیم سایز بهتر

• دو سال گارانتی

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت تکفام سینا طب می باشد