اینستاگرام
Takfam_sinateb
تلگرام
takfamsinateb@
واتس آپ
09192488233
تماس

شرکت مهندسی پزشکی  تکفام طب با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و متخصصین مجرب آماده خدمت رسانی در زمینه تعمییرات و بروز رسانی دستگاه ها و تجهیزات پزشکی زیبایی، لاغری، جوانسازی و … می باشد. امکان عقد قرار داد سرویس و نگهداری دوره ای جهت کلینیک ها و مطب ها و مراکز درمانی فراهم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات در سریعترین زمان

از زمان خرابی یک دستگاه تا راه اندازی مجدد آن امکان معطلی بسیاری از مشتریان و حتی از دست دادن آن ها وجود دارد، متخصصین تکفام طب در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه خراب شما را به دستگاهی سالم و کارآمد تبدیل کرده و از خسارات احتمالی وارد شده به کسب و کار شما جلوگیری کند.

 

تعمیرات با کمترین هزینه

با توجه به افزایش هزینه های مربوط به تعمیرات به خصوص در حوزه ی تجهیزات پزشکی، شرکت تکفام طب با پیشنهاد کم ترین و معقول ترین هزینه، رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورده است.

 

راه اندازی، نصب و آموزش

متخصصین تکفام طب از زمان خریداری دستگاه تا ارتباط با بیماران در کنار شما بوده و پاسخ گوی تمامی سوالات شما در زمینه ی استفاده از دستگاه ها می باشد، علاوه بر این برای نصب و راه اندازی دستگاه مربوطه در محل حاضر شده و نصب دستگاه را در سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت انجام خواهدند داد.

 

دستگاه های دست دوم

نظر به افزایش روز افزون تکنولوژی در تجهیزات پزشکی، شرکت تکفام طب دستگاه های قدیمی شما را خریداری کرده و تجهیزات به روز با تکنولوژی جدید را به شما پزشکان عزیز عرضه می کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت تکفام سینا طب می باشد