اینستاگرام
Takfam_sinateb
تلگرام
takfamsinateb@
واتس آپ
09192488233
تماس

انواع روش های درآمدزایی در کلینیک های زیبایی

 

1_کلینیک جوانسازی

کلینیک جوانسازی

با افزایش سن خطوط و چروک های مختلفی درنواحی گردن و صورت به وجود می آید. سالانه متقاضیان زیادی جهت برطرف کردن این چین و چروک ها به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. شما می توانید در کلینیک زیبایی خود با روش های مختلفی ازجمله:لایه برداری درم ابریژن. لیزر، بوتاکس، اسیدگلیکولیک هایفو و ترمومکانیک خدمات جوان سازی، پوست را ارائه دهید.

 

 

 

2-کلینیک لاغری

کلینیک لاغری

بسیاری از افرادی که به علت کم تحرکی تغذیه نا سالم و … از اندام نا مناسب رنج می برند. بعد از سال ها رژیم و برنامه های ورزشی ناتمام برای رسیدن به تناسب اندام دست به دامن پزشکان می شوند. و حتی تن به تیغ جراحی می دهند. ولی در سال های اخیر تکنولوژی روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی زیادی برای لاغری به بازار عرضه کرده است. از جمله رادیو فرکانس، کویتیشن، لیپوماتیک شاک ویو،اندرومولوژی، هایفولیپولیز یا لیپوسونیک و پاور شیپ که شما می توانید با تهیه هر کدام از این دستگاه ها به ارائه .خدمات لاغری در کلینیک خود بپردازید.

 

 

 

3_کلینیک رفع مو های زائد

لیزر مو های زائد

لیزر مو های زائد در سال های اخیر در کشور ما بسیار رایج شده. این روش به عنوان یک روش حذف موهای زائد بلند مدت و دائم در بین قشر جوان، بانوان و حتی پسر های جوان و بسیاری از ورزشکاران مورد استقبال قرار گرفته است. شما می توانید با تهیه یک دستگاه لیزر مو های زائد و گذراندن دوره آموزشی کوتاه، کلینیک زیبایی خود را راه اندازی کنید.

 

 

 

4_کلینیک درمان جای زخم، سوختگی و تتو

کلینیک درمان جای زخم اسکار تتو

با وجود غیر قانونی بودن تتو در ایران افراد زیادی در اقشار و سنین مختلف جامعه اقدام به این کار می کنند. پشیمانی بعد از مدتی گریبان گیر درصد بالایی از این افراد می شود.

بعضی از افراد هم روی پوست خود جای زخم یا سوختگی دارند که می خواهند ازشر آن خلاص شوند. خوشبختانه شما می توانید به صورت قانونی کلینیک زیبایی تخصصی رفع جای زخم و خال کوبی تاسیس کنید. البته اداره همچین کلینیکی به روحیات خاص خودش نیاز دارد، ولی اگر از پس این چالش برآیید می توانید درآمد .خوبی از این راه کسب کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت تکفام سینا طب می باشد